Умови промо

1
Строки проведення промо
Промо проводиться
з 07 по 20 вересня 2020 року
з 0:00 до 23:59.
2
Вимоги до учасників промо.
До участі у промо запрошуються особи від 18 років, які проживають на території Києва та Київської області, окрім тимчасово окупованої території. Вік визначається станом на дату початку промо – 07.09.2020 року.
3
Подарунки промо
Брендовані футболки "Jewish Open Space" – 10 шт ,

Портативна акустика
JBL GO2 (JBLGO2MINT) Seafoam Mint"- 2 шт,

Навушники
Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS Bluetooth Black - 2 шт,

Складне горнятко Eco cup- 2 шт
4
Умови участі в промо
Для участі у промо необхідно зареєструватися на сайті https://jewishpeople.in.ua/ у розділі «Виграй приз», заповнивши поля анкети у строки вказані в пункті 1. Промо складається з двох етапів:

  • Перший етап: з 7 по 13 вересня з 0:00 до 23:59
  • Другий етап: з 14 по 20 вересня з 0:00 до 23:59
Під час проведення промо 14 та 21 вересня о 12:00 буде розіграно по одному з кожного виду подарунків, окрім футболок - 5 шт. Кількість подарунків промо обмежена і складає зазначену вище кількість. В розіграшу приймають участь зареєстровані на час розіграшу участники Промо.

5
Визначення переможців промо.
Обрання переможців кожного з етапів промо здійснюється за допомогою програми-генератора та програми випадкових чисел - random.org. Учасники промо, яких буде визнано переможцями, отримають приватне смс-повідомлення або дзвінок на вказаний номер.
6
Встановлення результатів промо.
Організатори/виконавці промо не несуть жодної відповідальності за відсутність технічної можливості учасника промо отримувати інформаційні повідомлення від виконавця. Якщо відсутність зв'язку з учасником промо не дозволяє представнику виконавця повідомити учасника промо про перемогу протягом 4 (чотирьох) календарних діб після встановлення результатів промо - такий учасник промо вважається недійсним. Доставка Подарунків Промо здійснюється в межах території України, окрім тимчасово окупованої території, "Новою поштою" на адресу відділення, вказану учасником.